Стало відомо, як працюватимуть банки в Україні на Новий рік і Різдво

27 і 28 грудня роботу системи електронних платежів НБУ буде продовжено на 2 години, а 29 грудня до 13:00 в СЕП здійснюватимуться платежі тільки всередині систем окремих банків, а також платежі на користь НБУ та Державної казначейської служби.

Водночас, Нацбанк і Держказначейство зможуть проводити платежі на адресу всіх учасників СЕП, а банківський день в системі закінчиться о 15:00.

1 і 8 січня 2018 року не працюватимуть системи електронних платежів, електронної пошти НБУ, а також системи угод на міжбанківському валютному ринку і купівлі-продажу гривневих ресурсів.

2 січня банки працюватимуть без клієнтів, забезпечуючи комплекс робіт, пов’язаних з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази в СЕП цього дня не проводитимуться.

Нацбанк підкреслив, що в період з 29 грудня 2017 року до 3 січня 2018 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений 28 грудня. Також повідомляється, що з 3 по 5 та 9 січня 2018 року СЕП і банківська система України працюватимуть в звичайному режимі.

НБУ зобов’язав банки в період з 30 грудня 2017 року до 8 січня 2018 року включно забезпечити безперебійну роботу банкоматів і підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)